Nemovitosti na pronájem

Krásný apartmán Torrevieja centrum

!!!!Poslední volné termíny!!!
srpen-září: 29.8 – 16.9
září-říjen: 30.9-5.10

Nabídka apartmá k pronájmu:
Apartmán na Španělském pobřeží Costa Blanca v centu města Torrevieja provincie Alicante. 

  • Pláže: písečné v docházkové vzdálenosti
  • V blízkosti: centrum města, supermarket, restaurace, aquapark, fit-centrum
  • Ubytování za výhodnou cenu
  • Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi
  • Služby českého delegáta v ceně

Jedná se o krásný městský apartmán v 2 podlaží bytového domu s výtahem. Apartmá je velmi prostorné, (podlahová plocha – 84 m2). Dispozičně se skládá: obývací pokoj, kuchyň, chodba, 3 ložnice (pokoje), 2 koupelny, 2 balkony. Hlavní ložnice s manželskou postelí, 180 cm širokou a vlastní koupelnou, druhá a třetí ložnice s jedním lůžkem a v obývacím pokoji lze využít rozkládací gauč, který lze rozložit na 150 cm, takže apartmán je vhodný pro cca 5-6 osob.

Apartmá je zařízeno veškerými elektro-spotřebiči: pračka, myčka nádobí, keramická varná deska, trouba, lednice.

Kuchyň je dále vybavená nádobím, příbory, rychlovarnou konvicí a kávovarem. Na balkóně je posezení. K dispozici jsou dále – peřiny a ložní prádlo, osušky včetně plážových, sprchvý šampon, šampon na vlasy, kondicionér a vysoušeč vlasů.

  • Možnost připojení na internet za příplatek
  • Klimatizace za příplatek

Byt se nachází, přímo v centru města, které nabízí celou řadu služeb a vybavení, včetně, tapas barů, kaváren, restaurací, obchodů, obchodní centra, aquapark, fit centra atd. Pláže jsou taktéž v docházkové vzdálenosti. V těsné blízkosti apartmá najdete supermarket Consum, další obchody, spousty restaurací i autobusové zastávky.

Costa Blanca v překladu bílé pobřeží je jedno z nejzdravějších míst na světě co se týká ovzduší a klimatických podmínek! Světová zdravotnická organizace označuje celou oblast jako léčebnou, s ohledem na čisté moře, zdravé mikroklima a vysoký obsah jódu v ovzduší z řady slaných jezer, které jsou srovnatelné minerálně s mrtvým mořem. Jsou zde rozsáhlé citrusové háje, rostou tu pomeranče, datlovníky, artyčoky a banány. Pořádají se zde několikrát ročně nádherné karnevaly. Teplota je po celý rok průměrná, 320 slunečních dnů v roce, mírná zima, krásné dlouhé léto. Město Torrevieja a okolí je podle Světové zdravotní organizace jedním z nejzdravějších míst na světě! Španělsko je bezpečná země a nejatraktivnější místo pro strávení prazdnin či dovolené!

Byt je pronajímán českým majitelem, takže se lze bez problému domluvit česky. Navíc pro zajištění klidné dovolené je v ceně služba českého delegáta. (Máte obavy vycestovat do zahraničí bez CK? Již nemusíte, po celou dobu pobytu máte zajištěný servis českého delegáta, pro případ, že potřebujete např. navštívit lékaře či v jiných krizových situacích.)

Pro více informací kontaktujte: Pavla Dokoupilová, telefon: +34 681 636 081 (WhatsApp), +420 773 650 188

Ceník pronájmu: https://www.casasdel.com/nemovitosti-na-pronajem/cenik/

Volné termíny a nezávazná poptávka: https://www.casasdel.com/rezervacni-system/

Rezervace probíhá na základě smlouvy. Klient složí zálohu 20% z dohodnuté ceny platbou na účet. Zbytek nájemného se platí na místě při převzetí apartmánu.

Závazná rezervace a podpis smlouvy: https://www.casasdel.com/zavazna-rezervace/

Dobu příjezdu nutno sdělit předem

Další informace : +34 681 636 081, případně +420 773 650 188

PŘÍMÉ LETY PARDUBICE – ALICANTE (ALC)

Letiště Alicante (ALC) se nacházejí zhruba 50 km

Přímé lety do Alicante (ALC) z Pardubic nabízí nízkonákladové aerolinie Ryanair, letenky rezervujte na Ryanair.com. Pokud si z něčím nevíte rady, kontaktujte mně na tel. číslo nebo emailem.

Teploty